Jdi na obsah Jdi na menu
 


Horda

26. 5. 2006

Horda

Horda se skládá ze čtyř nikdy nehynoucích ras: tlustých a silných Orců, záhadných Taurenů, obratných  páchnoucích Undeadů a nehezky vypadajících zato mazaných Trollů. Svázáni krví a bojovností, tyto rasy pustoší země, a vedou boje s četnými vojsky Aliance. I když má nepřítel převahu Horda se nikdy nevzdá!

 

Taureni

Mocní Taureni jsou mírumilovnou rasou lovců oddaných udržování rovnováhy v přírodě a naplňování vůle jejich bohyně, Matky Země. Taureni byli již dlouhou dobu ohrožováni vražednými Kentaury. Když se ale setkali s Orky, Orkové ochotně pomohli Taurenům v nouzi, porazili nájezdné Kentaury a zachránili tak Taurenské kmeny před vyhlazením. Aby splatili svůj dluh Orkům, přidali se Taureni k Hordě a tím upevnili věčnou loajalitu a přátelství mezi oběma rasami.Povolání jsou tyto u nich Warrior, Hunter, Shaman, Druid.

 

Orcové

Barbarští Orkové pocházejí původem z mírumilovného světa Draenor. Démonická Plamenná Legie si ale zotročila jejich kulturu a donutila je rozpoutat válku s Lidmi z Azerothu. Od těch dob již uplynulo mnoho let. Orkové si nakonec vydobyli svou svobodu a unikli prokletí, které na ně Legie seslala. Do dnešních dnů však bojují svůj boj o čest uprostřed světa, který je hluboce nenávidí. Jejich povolání Rogue, Warrior, Hunter, Shaman, Warlock.

 

Trolové

Divocí, pověrčiví Trollové kmene Darkspear kdysi obývali džungle Stranglethorn Vale v jižním cípu Azerothu. Byli však vytlačeni válčícími frakcemi a později se spřátelili s Orčí Hordou. Mladý vůdce Orků - Thrall, přesvědčil Ttrolly, aby s ním odcestovali do Kalimdoru a vybudovali zde novou budoucnost pro svůj kmen. Přestože Trollové stále lpí na svém přízračném dědictví, dokázali si v řadách Hordy vydobít svou čest.Povolání jsou tyto Shaman, Warrior, Priest, Mage, Hunter, Rogue.

 

Undeadi (nemrtví)

Nemrtví, kteří si říkají Forsaken (opuštění) jsou skupinou rebelů oddaných svému cíli. Tim je sesazení ďábelského Krále Lichů z trůnu a zničení jeho Pohromy. Pod velením banshee královny Sylvanas se mstí jak Pohromě, tak i živým lidem, kteří prahnou po jejich vyhubení. Přestože se příliš nestarají o záležitosti Orků nebo Taurenů, souhlasili s připojením se k Hordě, doufajíc, že jim pomůže s jejich plány. A na konec tady máme Nemrtví a jejich povolání Rogue, Warrior, Mage, Warlock, Priest. 
(***Undeads by never die!!!***)