Jdi na obsah Jdi na menu
 


Batohy

6. 6. 2006

Batohy pro vaší postavu vlastně představují inventář. Těchto batohů můžete mít u sebe až pět. Liší se od sebe vzhledem nebo kapacitou. Každá postava začíná se základním batohem se 16. sloty na předměty. Tento základní batoh nelze zahodit ani prodat. Postupně můžete získat další batohy a zvětšit si tak místo na své předměty. Můžete je nacházet, kupovat od jiných hráčů (vyrábí se pomocí Krejčovského Trade skillu) nebo od NPC. Ze začátku budete nacházet obyčejné 6-ti slotové, později ale získáte i větší. Můžete se dokonce setkat i s batohy, které mají speciální magické vlastnosti. Stisknutím klávesy "B" se vám na pravé straně obrazovky batoh otevře a můžete tak manipulovat s jeho obsahem. Pokud stisknete "Shift+B", otevřou se všechny batohy, které máte.

Některá povolání mají méně slotů na batohy. Například Lovec má o jeden slot méně - toto místo mu zabírá váček na náboje (nebo toulec, pokud bojuje lukem).

Pokud se rozhodnete některý z batohů odstranit, nejprve jej musíte vyprázdnit. Předměty, které v něm jsou můžete přesunout do jiného batohu, dát je do Banky nebo je zničit (jako kdybyste je zahodili). Jakmile je batoh prázdný, můžete ho vyndat z příslušného slotu a naložit s ním podle potřeby. Můžete ho například uložit do jiného batohu jako předmět.

Předměty nemůžete hodit přímo na zem. Pokud chcete předmět vyhodit z inventáře, hra se vás optá, jestli chcete daný předmět zničit. Dobře si rozmyslete, než kliknete na "yes".