Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


Atributy

6. 6. 2006

Vlastnosti každé postavy jsou dané několika hlavními atributy, které si můžete prohlédnout, pokud při hře stisknete klávesu "C". Základní atributy jsou tyto:

Síla (Strength) - Ovlivňuje sílu útoku se zbraněmi na blízko (melee). Má také vliv na Damage za sekundu (DPS) - pro všechna povolání kromě Lovce a Podvodníka (pro ně jen 50%). Pokud se vám podaří vykrýt nepřátelský úder, ovlivní množství vykrytého Damage. Vliv na to má ale také štít.

Obratnost (Agility) - Zvyšuje útok se zbraněmi na dálku (ranged) a také jejich kritické zásahy. Také zvýší pravděpodobnost vyhnutí se útoku (dodge) - na který má navíc Podvodník bonus. Navyšuje obranné číslo brnění (armor). Pro Lovce a Podvodníka představuje Obratnost polovinu Damage za sekundu (DPS), druhou polovinu dává Síla - viz výše.

  Stamina - Zvyšuje hodnotu Zdraví

Intelekt (Intellect) - U kouzelnických povolání zvyšuje množství Many a pravděpodobnost na kritický zásah kouzlem. U všech povolání navíc zvyšuje rychlost, s jakou se učí používat různé zbraně.

Síla Ducha (Spirit) - Ovlivňuje regeneraci Zdraví a Many Dále se ve hře setkáte s atributy nejrůznějších předmětů (především zbraní a různých druhů zbrojí). Tyto specifikace určují jejich obranné nebo útočné vlastnosti:

Útok (Attack) - Ovlivňuje Attack Rating.

Síla útoku (Power) - Má vliv na sílu úderů. Tato hodnota se u každého povolání liší. - Poškození (Damage) - Je poškození, které dává zbraň.

Obrana (Defense) - Obrana předmětů, které nosí hráč na sobě, aby jej chránily. - Zbroj (Armor) - Redukuje fyzické poškození.